Журнал «Репродуктивна Ендокринологія» в Scopus

2019-05-29

Редакція науково-практичного медичного журналу «Репродуктивна Ендокринологія» повідомляє: рішенням Консультативної ради з відбору та оцінки контенту (Content Selection& Advisory Board) міжнародної видавничої корпорації Elsevier від 30 січня 2019 року українська, російська та англійська версія журналу (http://www.reproduct-endo.com; http://www.reproduct-endo.com.ua) офіційно включені в бібліографічну і реферативну базу даних Scopus.

Журнал «Репродуктивна Ендокринологія» є першим медичним виданням в області акушерства, гінекології та репродуктивної ендокринології в Україні та Східній Європі, включеним в Scopus!

Процес фактичного індексування статей в журналі почнеться протягом трьох місяців. Редакція журналу запрошує до співпраці авторів і оголошує про прийом наукових робіт у подальші номери 2019-2020 рр.

Детальну інформацію щодо вимог до публікації можна знайти за посиланням:

http://reproduct-endo.com/about/submissions

Публіікації надсилати на rescopus@ukr.net

Ми висловлюємо щиру вдячність нашим авторам і рецензентам, внесок яких у цей загальний успіх неможливо переоцінити. Окрема подяка ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України», який є засновником і науково-інтелектуальною основою журналу.